S2M Eindhoven Strijp-S

S2M Station Den Bosch

Nieuwsbrief

Veelgestelde vragen

Contact

De LocHal krijgt een warme hartklop

’s Nachts kan de LocHal gaan kloppen

De Glazen Zaal gaat dienstdoen voor seminars en symposia. En is in het weekend en ’s avonds ook te boeken voor muziek en theater. En ’s nachts kan ie gaan kloppen, als de heartbeat van de Spoorzone.
Mogelijk kun je er ook gaan trouwen…..

“De industriële LocHal blijft in beeld”, zegt Mick Eekhout, een van de oorspronkelijke ontwerpers. “De zaal zorgt voor een akoestische scheiding met alle levendigheid van de Tilburgse bijenkorf die de LocHal straks is”.

Dus wil je deze zaal gebruiken voor vergaderingen, symposia, concerten of andere creatieve uitingen, vraag dan een offerte bij ons op.

Het artikel in Brabants Dagblad

Lees het artikel, geschreven door Stephan Jongerius op 13 september.

Brabants Dagblad Seats2meet Tilburg Spoorzone

Brabants Dagblad Seats2meet Tilburg Spoorzone

“Trendy ~ Luxe zalen ~ Indruk maken op jouw gasten”

Vanzelf deze berichten ontvangen?

Meld je aan en je zult als eerste weten bijvoorbeeld welke evenementen er georganiseerd worden. Ons magazine verschijnt 10x per jaar in je mailbox. Heb je een leuk artikel wat je in onze nieuwsbrief zou willen plaatsen? Vraag hier meer informatie.

Ja, ik laat me graag door Seats2meet inspireren

* indicates required